Zde najdete různé novinky týkajících se nás, především plánovaných srazů atd.. Budou zde uvedeny rovněž ty zajímavější příspěvky z diskusního fóra (pokud nějaké napíšete)
A K T U A L I T Y :2.10.2003

Kamíí má pocit, že seru na děcka stránky, myslim si o tom svý a tímto věřejně a definitivně odstupuju od spoluwebmastrování.
Ať se Kamíí ukáže...

1.10.2003

Díky jednomu nejmenovanému zdroji v ČTK byly na náš web po pádu serveru pípni.cz konečně nahrána všechna zbývající data. Jo a taky zase funguje formulář na aktualizaci mailů, telefonů, prostě kontaktů na Vás všechny, najdete ho v sekci MEMBERS, při vstupu do týhle sekce budete potřebovat heslo, není nejmenší problém Vám jej e-mailem sdělit, stačí se ozvat :-)
Taky přibyl nový odkaz Od Vás, v kterým není nic jinýho než data, která byla kýmkoli z Vás náhrána na web pomocí formuláře, kterýžto je opět v sekci MEMBERS.

2.9.2003

Administrátoři na serveru Pipni.cz típli stránku groula.org. Nyní je stránka v přesunu na jiný server, takže je prozatím nefunkční. Vše, krom fotek je na adrese groula.chytrak.cz/denik. Se znovuzprovozněním stránek počítám za týden.

21.7.2003

Formulář na aktualizaci mailů a seznam všech kontaktů byl pro větší ochranu osobních dat přesunut do sekce MEMBERS, bude po vás bude požadováno heslo. To vám samozřejmě Já nebo Kamil rádi sdělíme.
A ještě jedna VELEDůLEŽITÁ informace, po opuštění zaheslovaných stránek musíte v prohlížeci vymazat historii a všechny dočasný soubory sítě internet, a potom VYPNOUT prohlížeč jinak se zaheslovaný stránky zobrazí všem ostatním uživatelům toho a samýho počítače bez požadavku na heslo !!!
Pro ty kdož neví jak se to dělá, malá ukázka v Internet explorerovi: na horní liště jsou různý nabídky, my zvolíme nabídku NÁSTROJE, zvolíme MOŽNOSTI SÍTĚ INTERNET, klikneme na ODSTRANIT SOUBORY a poté VYMAZAT HISTORII.

14.7.2003

Přidány fotografie z pečení selátka u Eriky. Vše k nahlédnutí ve fotogalerii, taktéž přidán formulář na aktualizaci kontaktů ten je v sekci Aktualizace mailů, funguje to java scriptem což znamená že není potřeba mít nainstalovanýho žádnýho emailovýho klienta...Jo abych nezapomněl přibyl novej odkaz SMS brána, funguje to na všechny operátory, ale má to dost velkou prodlevu v odeslání, chcete-li poslat SMS jenom na oskara, je tady rychlejší možnost

9.7.2003

Stránky v totální rekonstrukci, nyní mám spoluwebmastera, Groulu, ať v tom nejedu sám. do několika týdnů budou plně funkční i fotografie a nové disk. forum a nový design (upravený)....

13.09.2001

Byl uskutečněn malý sraz na kolejích Jižní město. Podrobnosti v menu "akce". Asi se to povedlo když sem se vrátil druhý den v poledne domů.

11.09.2001

Už by mělo vše fungovat, od října slibuji přestavbu stránek k lepšímu. Jo a Groula má nové mobilní číslo, podpořil českou společnost Oskara, protože se to vyplatí...

4.09.2001

Dočasně NEFUNGUJE diskusní fórum. V současné době se pracuje na jeho znovuzprovoznění. Zkoušejte to častěji...dík....KB

1.09.2001

Byl uskutečněn první organizovaný sraz v Praze. Podrobnosti v menu "akce" tak se tam mrkněte ať víte o co jste přišli. Jinak nic nového...

27.08.2001

Rozeslán 2. upozorňovací email na tyto stránky. Znovu Vás žádám o doplnění údajů vašich kontaktů (viz "souhrn kontaktů")

27.08.2001

Stránky byly 200x navštíveny, je to docela neuvěřitelné (v tom je počítán každý přístup včetně reloadu). V diskuznim fóru si povídá téměř sám se sebou Víťa, tak no v tom nenechejte...

19.08.2001

od pondělí 20.8 do neznáma jsem nepřítomen jak na webu tak na mailu, mozna jen smsky mi dorazi na 0776/182016 nebo roxxy@mujoskar.cz (přímo z vaši e-schránky). Zatím si tu diskutujte jak chcete...váš Kamil B.

18.08.2001

Jisté fotky na stránkách nebudou mnou nikdy zprovozněny, stížnostem lze vyhovět jen za cenu zrušení stránek...

17.08.2001

Víťa Nezkusil přispěl na stránky skvělými fotkami,mrkněte na menu "fotky od Vás"...

14.08.2001

Dostávám spousty požadavků od Vás. Mějte prosím strpení, nemám v současné době přístup na rychlý internet. Navíc budu nepřítomen od pondělí 20.8., jedem na práááázdniny ola...a moje nové Lamborghini diablo SV uz není co bejvávalo !

17.08.2001

Stránky dosahli 100 násobného přihlášení. A to ještě jsou pořád jen prázdniny. Diky za účast.

14.08.2001

Pan Nezkusil si mi neustále stěžuje, že na stránce nefungují jeho fota ! Prosím podívejte se na to a napište mi to do diskuzního fóra nebo se z toho clověka zblááááázníííím...

14.08.2001

Nekteří lidé typu Mylan a Vendy by asi uvítaly on-line chat, jak sem vypozoroval. Bohužel decka, tak vysoko mé internetové schopnosti zatím nesahají.

13.08.2001

Pan Bartek si stěžoval ze se nejmenuje pan Bártek s dlouhym "a"

12.08.2001

Stránky dokončeny a uloženy na Net (http://deckavscht.webzdarma.cz)

26.06.2001

Poslední zatím organizovaný sraz (po promoci)Máte-li zájem nechat vzkaz ostatním, navštivte diskusní fórum.


Copyright: KB - roxxnet © 2001

kopírování a vystavování těchto stránek v pozměněné i nepozměněné formě na internetu je bez svolení webmastera nedovolené ale nezakázané...

Tyto stránky jsou optimalizovány pro prohlížení v Microsoft Internet Exploreru verze 5.0 a vyšší nebo Netscape Navigatoru 4.0 a vyšší při rozlišení 800*600 a vyšší. (rozlišení je dost důležité pro přehlednost). Chci vám všem předem poděkovat za vždy včasnou aktualizaci vašich adres, především emailových...Kamil Bouzid